Basic Information

Ref number

Req_00069652

Last day to apply

31-Mar-2022

Primary Location

Brasov

Description and Requirements

In locatia noastra din Brasov suntem in cautare de

Back office Agent – GERMANA (m/f/d)

Descrierea jobului:

Un job atractiv in cadrul TELUS International pentru partenerul nostru international eBay, din industria e-commerce.
Prelucrarea unor date care vor fi publicate pe site-ul oficial eBay.
Navigare pe internet in scopul gasirii de informatii/ imagini despre anumite produse, branduri etc.
Cerinte:

Ai cunostinte de limba GERMANA si ENGLEZA la un nivel mediu?
Minim diploma de liceu.
Te simti confortabil in lucrul cu calculatoarele si ai capacitatea de a lucra cu mai multe sisteme, precum și capacitatea de a învata si de a te adapta rapid la altele noi?
Iti place sa lucrezi in echipa?
Ai abilitati excelente de rezolvare a problemelor?

Daca raspunsul este "DA", atunci tu esti persoana pe care o cautam!

Ce iti vom oferi noi:

Un job lipsit de stres si fara interactiune scrisa sau vorbita cu clientii
Program fix (Luni-Vineri) -fara weekenduri si fara sarbatori
Salariu fix si bonusuri de performanta
Tichete de masa
Spatiu de lucru modern, birou open space/ in prezent home office
Cariera internaționala- training platit si oportunitati de cariera internationala
Oportunitati reale de avansare – echipa de Management este aproape exclusiv aleasa dintre angajatii entry level
Asigurare medicala privata si un discount substantial pentru asigurarea membrilor familiei
Abonament 7Card si Bookster
Evenimente organizate in cadrul echipei

Aplica acum!

Echipa noastra de recrutare este bucuroasa sa va raspunda la intrebari apeland +40 268 309 400 sau trimitand un email la adresa: jobs.brasov@telusinternational.com.

Additional Job Description

In locatia noastra din Brasov avem pozitii disponibile de Back office Agent cu limba GERMANA (m/f/d)

Required Language(s)
English
German