Basic Information

Ref number

Req_00070866

Last day to apply

02-Feb-2022

Primary Location

Craiova

Description and Requirements

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Interactionarea in mod curent cu clientii prin intermediul telefonului

  •  Promovarea produselor si serviciilor

  •  Asigurarea intelegerii corecte de catre client a informatiilor despre produse si oferire de informatii suplimentare despre respectivele produse

  •  Ascultarea atenta a nevoilor clientului, intelegerea nevoilor si empatizarea cu acestea

  •  Pastrarea confidentialitatii informatiilor

Trimite-ne CVul daca ai:

  • Disponibilitate de lucru part-time / full-time, in intervalul orar 9:00 - 21:00, Luni - Sambata

  •  Capacitate foarte buna de comunicare si relationare

  •  Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta

  •  Capacitatea de a lucra in echipa

  •  Experienta in domeniul de call center (este un avantaj)

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Tichete de masa

  •  Decontarea transportului in comun - dupa finalizarea perioadei de proba

  •  Decontarea abonamentului la sala - dupa finalizarea perioadei de proba

  •  Mediu de lucru pozitiv - ne pasa de bunastarea colegilor nostri, investim in dezvoltarea lor

  •  Proiecte comunitare - vom rula evenimente pe tot parcursul anului

  •  Asigurare medicala privata

  •  Reduceri speciale oferite de partenerii nostri din diferite industrii (Banking, Telecom, Gym & Fitness)

Additional Job Description

Outbound telesales

Required Language(s)
Romanian