Basic Information

Ref Number

Req_00106626

Primary Location

Gdansk Digital

Country

Poland

Job Type

Business Process Outsourcing

Work Style

On Site

Description and Requirements

Dla naszego zespołu w Gdańsku aktualnie poszukujemy:

Specjalista ds. sprzedaży

Twoje zadania:

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z obecnymi klientami w twoim portfolio (reklamodawcami)

  • Udzielanie pomocy przed i posprzedażowej

  • Przygotowywanie strategii reklamy internetowej w oparciu o potrzeby klientów

  • Poprawa jakości obsługi klienta poprzez zapewnienie optymalnego i odpowiedniego dostosowania produktu

  • Korzystanie z różnych narzędzi do komunikacji z klientem i zapewnienie mu drogi do sukcesu

 Twój profil:

  • Doświadczenie w sprzedaży i chęć rozwoju umiejętności sprzedażowych

  • Doświadczenie w pracy z różnymi wskaźnikami wydajności i celami sprzedaży

  • Znajomość języka polskiego na poziomie ojczystym z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Aktywne użytkowanie platform społecznościowych

  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją

  • Swoboda w rozmawianiu z klientami poprzez telefon, czat lub e-mail

Oferujemy:

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie od 7000 zł (około 1500 EUR) brutto miesięcznie

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie do pracy

  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się

  • Możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie

  • Premie za polecenie pracowników i program uznaniowy

  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami oraz strefą relaksu

  • Prywatna opieka medyczna i zniżki na siłownię

Aplikuj już teraz i zostań częścią naszego zespołu!

Nasz zespół Talent Acquisition, Aleksandra Kasperska, Aigul Sourbaeva oraz Aleksandra Torchalska, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-288. Wyślij nam swoją aplikację poprzez przycisk “Aplikuj”.

Dostosowaliśmy nasz proces rekrutacji i wszystkim kandydatom oferujemy obecnie rozmowy online.

O nas: Doskonała obsługa klienta to nasza pasja – w 2020 roku Competence Call Center połączyło się z TELUS International i jest teraz jego częścią. Od tego czasu 70 000 członków zespołu zapewnia najlepszą obsługę klienta w ponad 50 językach dla międzynarodowych i dobrze znanych partnerów.

Additional Job Description

Jeżeli Twoje kompetencje oraz podejście do klienta są dla innych inspiracją, to TELUS International jest miejscem dla Ciebie. To wyjątkowy talent, który sprawia, że ludzie przez telefon czują się, jakby byli w najlepszych rękach. Jeśli chcesz prowadzić sprzedaż na najwyższym poziomie, mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy.

Language Reference
English
Polish

EEO Statement

At TELUS International, we enable customer experience innovation through spirited teamwork, agile thinking, and a caring culture that puts customers first. TELUS International is the global arm of TELUS Corporation, one of the largest telecommunications service providers in Canada.   We deliver contact center and business process outsourcing (BPO) solutions to some of the world's largest corporations in the consumer electronics, finance, telecommunications and utilities sectors. With global call center delivery capabilities, our multi-shore, multi-language programs offer safe, secure infrastructure, value-based pricing, skills-based resources and exceptional customer service - all backed by TELUS, our multi-billion dollar telecommunications parent.

Equal Opportunity Employer

At TELUS International, we are proud to be an equal opportunity employer and are committed to creating a diverse and inclusive workplace. All aspects of employment, including the decision to hire and promote, are based on applicants’ qualifications, merits, competence and performance without regard to any characteristic related to diversity.