Basic Information

Ref Number

Req_00077003

Primary Location

Istanbul

Additional Locations

Izmir

Country

Türkiye

Job Type

Business Process Outsourcing

Work Style

Remote, Hybrid, On Site

Description and Requirements


Kariyerinizde bir sonraki adımı atmaya hazır mısınız? 

Cevabınız “EVET” ise Müşteri Deneyimi (CX) sektörünün lideri TELUS International Türkiye’ye katılıp muhteşem bir yapının parçası olun! 

TELUS International Türkiye olarak moda sektöründe faaliyet gösteren projemiz için Almanca Bilen Müşteri Temsilcileri arıyoruz! 

İş Tanımı

Inbound yazılı kanallar üzerinden müşterilerin;

 • Ürünlerin özellikleri, muadilleri veya stok durumları gibi konularda ilettikleri soruları yanıtlamak

 • Adres değişikliği, ürün değişimi/iadesi veya sipariş iptali taleplerini gerçekleştirmek

 • Teslimat aşamalarında yaşadıkları gecikmelerin veya güncellemelerin kontrolünü sağlayarak bilgilendirme yapmak

Gereklilikler

 • Anadil seviyesinde yazılı ve sözlü Almanca bilen

 • İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen

 • İletişim becerileri kuvvetli

 • Ekip çalışmasına yatkın

Avantajlarımız

 • Rekabetçi maaş paketi

 • Performans ve kıdem primi

 • Özel sağlık sigortası ve yemek kartı

 • Evden çalışma için ekipman desteği, ofisten çalışma için servis hizmeti/yol yardımı

 • İstikrarlı iş ve kariyer gelişim fırsatları

 • Dinamik ve destekleyici bir ekip

 • Uluslararası bir yapıda, yatay hiyerarşik çalışma düzeni

 • Referans bonusları


Hakkımızda: TELUS International Türkiye, İzmir ve İstanbul'da 2.000'i aşkın ekip üyesiyle sektöründe lider bir müşteri deneyimi (CX) ve dijital çözüm sağlayıcısıdır. Her biri kendi sektörünün öncüsü olan global markalar için müşteri deneyimini geliştirmek üzere yeni nesil dijital çözümler tasarlıyor, geliştiriyor, sunuyoruz. TELUS International 28'den fazla ülkede yaklaşık 70.000 ekip üyesiyle 600'ü aşkın uluslararası ve tanınmış iş ortağı için 50'den fazla dilde birinci sınıf müşteri hizmeti sunmaktadır. Şirketin sunduğu hizmetler, müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuklarını başından sonuna destekleyerek, daha iyi sonuçlar elde etmek üzere yeni nesil dijital teknolojileri daha hızlı benimsemelerini sağlıyor. Büyüme süreçlerinin tüm aşamalarında firmalara destek veren TELUS International, teknoloji ve oyun, iletişim ve medya, e-ticaret ve FinTek, bankacılık, finansal hizmetler ve sigorta, sağlık, seyahat ve konaklama dahil olmak üzere hızlı büyüyen sektörlerdeki markalarla ortaklık kuruyor.

Additional Job Description

Moda sektöründe faaliyet gösteren projemiz için Almanca Bilen Müşteri Temsilcileri arıyoruz!

Language Reference
German

EEO Statement

At TELUS International, we enable customer experience innovation through spirited teamwork, agile thinking, and a caring culture that puts customers first. TELUS International is the global arm of TELUS Corporation, one of the largest telecommunications service providers in Canada.   We deliver contact center and business process outsourcing (BPO) solutions to some of the world's largest corporations in the consumer electronics, finance, telecommunications and utilities sectors. With global call center delivery capabilities, our multi-shore, multi-language programs offer safe, secure infrastructure, value-based pricing, skills-based resources and exceptional customer service - all backed by TELUS, our multi-billion dollar telecommunications parent.

Equal Opportunity Employer

At TELUS International, we are proud to be an equal opportunity employer and are committed to creating a diverse and inclusive workplace. All aspects of employment, including the decision to hire and promote, are based on applicants’ qualifications, merits, competence and performance without regard to any characteristic related to diversity.
× -