Basic Information

Ref Number

Req_00136506

Primary Location

PL - Gdansk - GDN

Country

Poland

Work Style

Remote, Hybrid

Description and Requirements

Czy masz talent do sprzedaży i jesteś zainteresowany/a odpowiadaniem na zapytania telefoniczne dla dostawcy płatnej telewizji Sky?

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Doradca klienta ds. Sprzedaży dla Telewizji Sky

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenie produktowe
  • Brak sprzedaży wychodzącej - klienci kontaktują się z Tobą, jeśli są zainteresowani.
  • Praca w biurze lub zdalnie
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 8500 zł brutto + Bonus
  • Możliwość pracy na pełen etat, 3⁄4 lub 1⁄2 . W przypadku mniejszego etatu należy być dyspozycyjnym w trakcie szkolenia (około 3 dni)

Twoje zadania:
  • Odbieranie połączeń przychodzących od potencjalnych klientów Sky
  • Udzielanie porad dotyczących szerokiej gamy treści Sky i sprzedaż produktów
  • Rejestrowanie danych klientów i inicjowanie procesu składania zamówień

Twój profil:
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w contact center oraz w sprzedaży
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: PN-SO 8:00-22:00, Niedziela 8:00-20:00

Start szkolenia: 24.07.24 lub 31.07.24

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

Equal Opportunity Employer

TELUS International values diversity and grants equal opportunity regardless of age, civil status, disability, gender, nationality, race, religion and political beliefs, sex or sexual orientation.

At TELUS International, we are proud to be an equal opportunity employer and are committed to creating a diverse and inclusive workplace. All aspects of employment, including the decision to hire and promote, are based on applicants' qualifications, merits, competence and performance without regard to any characteristic related to diversity.

Applicants with special needs will be given preferential consideration if they are equally qualified. Please indicate in your application if you have any special needs.

Nasz zespół Talent Acquisition, Kornelia Regenbrecht, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882 2888. Wyślij nam swoją aplikację za pomocą przycisku "Aplikuj".

O nas: Doskonała obsługa klienta to nasza pasja - w 2020 roku Competence Call Center połączyło się z TELUS International i jest teraz jego częścią. Od tego czasu 70 000 członków zespołu zapewnia najlepszą obsługę klienta w ponad 50 językach dla międzynarodowych i dobrze znanych partnerów.

#LI-DNI

Additional Job Description

Czy masz talent do sprzedaży i jesteś zainteresowany/a odpowiadaniem na zapytania telefoniczne dla dostawcy płatnej telewizji Sky? Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko Doradca klienta ds. Sprzedaży dla Telewizji Sky Twoje zadania: • Odbieranie połączeń przychodzących od potencjalnych klientów Sky • Udzielanie porad dotyczących szerokiej gamy treści Sky i sprzedaż produktów • Rejestrowanie danych klientów i inicjowanie procesu składania zamówień Twój profil: • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w contact center oraz w sprzedaży • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: : PN-SO 8:00-22:00, Niedziela 8:00-20:00 Oferujemy: • Współpraca w oparciu o umowę o pracę • Kompleksowe szkolenie produktowe • Brak sprzedaży wychodzącej - klienci kontaktują się z Tobą, jeśli są zainteresowani. • Praca w biurze lub zdalnie • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 8500 zł brutto + Bonus • Możliwość pracy na pełen etat, ¾ lub ½ . W przypadku mniejszego etatu należy być dyspozycyjnym w trakcie szkolenia (około 3 dni)

Language Reference
German

EEO Statement

At TELUS International, we enable customer experience innovation through spirited teamwork, agile thinking, and a caring culture that puts customers first. TELUS International is the global arm of TELUS Corporation, one of the largest telecommunications service providers in Canada.   We deliver contact center and business process outsourcing (BPO) solutions to some of the world's largest corporations in the consumer electronics, finance, telecommunications and utilities sectors. With global call center delivery capabilities, our multi-shore, multi-language programs offer safe, secure infrastructure, value-based pricing, skills-based resources and exceptional customer service - all backed by TELUS, our multi-billion dollar telecommunications parent.

At TELUS International, we are proud to be an equal opportunity employer and are committed to creating a diverse and inclusive workplace. All aspects of employment, including the decision to hire and promote, are based on applicants’ qualifications, merits, competence and performance without regard to any characteristic related to diversity.